Po – Pá 8 -18 hod.

igelityfol@seznam.cz

725 785 228

Tónování autoskel

Profesionální tónování autoskel foliemi s atestem pro jedinečné zvýraznění vašeho vozu

Výhody tónování autoskel pro vás a váš vůz

  UV filtr autofolie

  Aplikace autofolie s UV filtrem na boční okna vám poskytuje ochranu před škodlivými slunečními paprsky a zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. Tímto způsobem také ochráníte interiér vašeho vozidla před vyblednutím a poškozením způsobeným slunečním zářením.

  Termoizolační účinky folie

  Díky svým termoizolačním vlastnostem autofolie v letních měsících udržují interiér vozidla příjemně chladný, což zvyšuje komfort cestujících během horkých dnů a snižuje nutnost používání silnější klimatizace. Tím zabezpečuje příjemnou a relaxační jízdu bez přehřívání.

  tónování autoskel = bezpečnost a soukromí

  Zatmavení skel vám zajistí větší soukromí v autě tím, že omezuje pohledy zvenčí, a zároveň účinně chrání váš majetek před nežádoucími zraky, které by mohly lákat nenechavce. To přináší klid a bezpečí během každé jízdy.

  Komfort vozu

  Tónování autoskel výrazně zvyšuje komfort vozu tím, že redukuje propustnost slunečního záření a tepla, čímž vytváří příjemnější interiér s optimální teplotou v horkých letních dnech.

  Autofolie pro pevnost oken

  Aplikace autofolie značně zvyšuje pevnost oken vašeho auta, což znamená větší odolnost vůči nárazům a potenciálním nebezpečným situacím. Tato zlepšená pevnost poskytuje ochranu posádce před rozptýlením skla v případě nehody, a tím zvyšuje celkovou bezpečnost jízdy.

  Luxusní vzhled vašeho auta

  Fólie na oknech vašeho auta přidávají nejen sofistikovaný vzhled a moderní estetiku, ale také umožňují personalizaci vozu podle vašeho stylu a přinášejí dojem vkusu a elegance. Tímto způsobem můžete svého miláčka oživit a vystoupit tak z davu.

  Profesionální tónování autoskel od igelityfol.cz

  Aplikace autofolie bez demontáže

  S týmem našich profesionálů aplikujeme autofolie bez nutnosti demontáže a tím zaručujeme rychlou a pohodlnou instalaci, která šetří váš čas a zachovává původní stav vozidla. Tím zajístíme tónování autoskel vašeho auta bez zbytečných zásahů do konstrukce.

  Tónování autoskel na počkání

  Díky našim letitým zkušenostem dokážeme aplikovat folie na okna auta na počkání, během 2-3 hodin. Můžete k nám přijet z libovolného místa v České republice, strávit příjemný den v Praze a ještě týž den se s nově zatmavenými skly vydat zpět domů.

  Přes 10 let praxe v oboru tónování autoskel

  S více než desetiletou zkušeností jsme v oblasti tónování autoskel bezpochyby etablovanými experty, kteří garantují kvalitu a profesionalitu. Naše dlouhodobé působení nás řadí mezi špičkové specialisty v tomto oboru.

  Odborná instalace autofolie

  Ke každé aplikaci autofolie přikládáme osvědčení o odborné instalaci, aby naši zákazníci měli jistotu kvality a správného provedení práce. Toto osvědčení potvrzuje naši odpovědnost k profesionálnímu přístupu a kvalitnímu výsledku.

  Homologační štítek s atestem

  Každé naše tónování autoskel nese homologační štítek s atestem 8SD, to je pro vás zárukou dodržení přísných bezpečnostních norem a kvality naší práce. Tento štítek potvrzuje, že jsme postupovali podle přesných standardů a vaše bezpečí je naší prioritou.

  Příznivá cena zatmavení skel

  Naše cenová politika pro tónování autoskel je ohleduplná a začíná již od 2500 Kč. Pro další varianty cen a detailní přehled navštivte náš ceník.

  Konzultace při výběru autofolie

  Náš tým je k dispozici, aby vám pomohl vybrat správný odstín a míru propustnosti autofolie podle vašich individuálních požadavků. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

  Top autofolie s doživotní zárukou

  Využíváme výhradně autofolie značky High Performance, které patří k špičce na trhu s doživotní zárukou. Vaše spokojenost a dlouhodobá kvalita jsou pro nás nejvyšší prioritou.

  Maximální kvalita tónování autoskel

  Zaručujeme našim zákazníkům maximální záruku na provedené tónování autoskel, abyste měli jistotu dlouhodobého kvalitního výsledku.

  +420 725 785 228

  Poptávka

  Nechte si zaslat cenovou kalkulaci na Váš mail, vyplňte poptávkový formulář níže.

   Tónování skelBezpečnostní folieProtisluneční folieDekorativní folieFolie na polykarbonátTermoizolační folieOchranné folie na oknaPrivátní folie