Po – Pá 8 -18 hod.

igelityfol@seznam.cz

725 785 228

Termoizolační folie na okna

Ovládněte teplotu ve svých prostorech: Termoizolační folie na okna od igelityfol.cz

Jedním z podstatných kritérií stavby je schopnost tepelné izolace. Ceny energií mají stále zvyšující tendenci a tvoří podstatnou část našich výdajů za bydlení. Z výdajů na energii má největší podíl cena za teplo. Proto zateplování objektů a zvyšování tepelně-izolačních vlastností objektů je stále více v centru pozornosti.

Do nedávné doby se v odborných publikacích udávaly jako tepelné ztráty skly oken ve výši 33%. Vzhledem k tomu, že technologie staveb se každoročně zlepšují (tepelně-izolační vlastnosti zdiva, omítek, střech, rámů oken a jejich těsnění atd.), tak se v současné době udává ztráta sklem okna až do výše 50% celkových ztrát tepla. Použití termoizolační folie můžete ztráty skly oken snížit až o 25%.

Termoizolační folie na okna

  • Termoizolační folie jsou nejuniverzálnější systém, který lze instalovat na všechny typy klasického prosklení
  • Termoizolační folie jsou nejlevnější způsob, který nevyžaduje výměnu proskleného systému
  • Izolační folie nevyžaduje žádné mechanické ovládání
  • Termoizolační folie nemění přirozené osvětlení interiéru – přímé světlo příjemně rozptylují
  • Termoizolační folie likvidují 99% škodlivého UV záření, zadržují i sluneční záření
  • Izolační folie snižují možnost úrazu při rozbití prosklené plochy
  • Instalace pro snížení úniku tepla se provádí vždy na vnitřní sklo zevnitř interiéru

Termoizolační folie jsou určeny pro veškeré skleněné plochy a okna, kde dochází v zimních měsících k značnému úniku tepla.

Instalace izolační folie

Termoizolační folie se instalují se na skla a okna rodinných domů, bytů (balkónů), kanceláří, výrobních prostor, střešních oken, zimních zahrad atd. Folie je vybavena zdvojenou proti-otěrovou vrstvou, která je chrání před nechtěným poškrábáním.

Termoizolační folie lze aplikovat kdykoli dodatečně na stávající skleněné plochy, bez toho abychom nadměrně zatěžovali nosné prvky okna tj. rámy, závěsy rámů atd. (váha folie je cca 150g/m2).

Nová generace termoizolační folie disponuje při vysokém prostupu světla výborným proti – slunečním výkonem (při instalaci na vnější sklo zevnitř).

Účinek termoizolační folie na okno

Tepelně-izolační folie snižuji únik tepla z objektu v zimních měsících skly oken. V létě termoizolační folie pomáhá snižovat přehřívání interiéru.

Využití termoizolačních folií

Termoizolační folie se využívají všude tam, kde dochází k úniku tepla skly oken z objektu v zimně.

Návratnost investice do termoizolační folie se udává asi 5 let, samozřejmě v závislosti na velikosti prosklených ploch, tepelné izolaci celého objektu a stávajících oken, potřeby temperování a druhu topného média.

+420 725 785 228

Poptávka

Nechte si zaslat cenovou kalkulaci na Váš mail, vyplňte poptávkový formulář níže.

    Tónování skelBezpečnostní folieProtisluneční folieDekorativní folieFolie na polykarbonátTermoizolační folieOchranné folie na oknaPrivátní folie